W miesiącu listopadzie biblioteka szkolna wypożyczyła czytelnikom 307 pozycji ze swojego księgozbioru; 301 z nich wypożyczyli uczniowie4 - nauczyciele1 - bibliotekarz i 1 – pracownik administracji.

Najczęściej wypożyczanymi książkami były:

• „Antygona”–  Sofoklesa;
  • „Mitologia”– Jana Parandowskiego;
  • „Skąpiec”– Moliera;
  • „Wybór opowiadań”– Tadeusza Borowskiego.

Tytuł Czytelnika Miesiąca Listopada zdobył Kacper Baran – uczeń kl. 4GTC, który w trzecim miesiącu nauki przeczytał największą liczbę książek. Gratulacje!

Kacper otrzymuje za swoją aktywność +50 punktów z zachowaniapamiątkowy dyplom oraz nagrodę. Fotorelacja z uhonorowania zwycięzcy znajduje się w zakładce Aktualności.

Na miejscu II w rankingu najaktywniejszych czytelników listopada uplasował się Mykola Rybkin - uczeń kl. 2TE, który otrzymuje +40 punktów z zachowania

Miejsce zaś III zajął Nikodem Mikoś z kl. 4GTA, zyskując tym samym +30 pkt z zachowania.

Ranking czytelnictwa według klas w miesiącu listopadzie przedstawia się następująco:

1 miejsce kl. 4GTC – 39 wypożyczeń;

2 miejsce kl. 1TB – 32 wypożyczenia;

3 miejsce ex aequo kl. 1TC, kl. 2TD i kl. 3TB –  26 wypożyczeń.