W miesiącu styczniu biblioteka szkolna wypożyczyła czytelnikom 180 pozycji ze swojego księgozbioru; 173 z nich wypożyczyli uczniowie, 3 - nauczyciele, 2 - bibliotekarz i 2 – inni (psycholog oraz pracownik obsługi).

Najczęściej wypożyczanymi tytułami były:

• „Antygona” - Sofoklesa;
  • Inny świat” - Gustawa Herlinga - Grudzińskiego;
  • czasopismo Elektronika dla Wszystkich;
  • Potop– Henryka Sienkiewicza.

Tytuł Czytelnika Miesiąca Stycznia zdobył Mateusz Juda – uczeń kl. 2TD, który w piątym miesiącu nauki wypożyczył największą liczbę książek. Gratulacje!

Mateusz otrzymuje za swoją aktywność +50 punktów z zachowaniapamiątkowy dyplom oraz nagrodę. Fotorelacja z uhonorowania zwycięzcy znajduje się w zakładce Aktualności.

Na miejscu II w rankingu najaktywniejszych czytelników stycznia uplasował się Adrian Gozdecki - uczeń kl. 2 TD, który otrzymuje +40 punktów z zachowania.

Miejsce zaś III zajął Kacper Baran - uczeń kl. 4GTC, zyskując tym samym +30 pkt z zachowania.

Ranking czytelnictwa według klas w miesiącu styczniu przedstawia się następująco:

1 miejsce - kl. 3TD - 31 wypożyczeń;

2 miejsce - kl. 4GTC - 30 wypożyczeń;

3 miejsce - kl. 4GTA - 11 wypożyczeń.