W miesiącu listopadzie biblioteka szkolna udostępniła czytelnikom 416 pozycji ze swojego księgozbioru; 384 z nich wypożyczyli uczniowie, 29 – nauczyciele i 3 – bibliotekarz.

Najczęściej wypożyczanymi tytułami były:

• „Antygona" – Sofoklesa;
  • „Nad Niemnem" – Elizy Orzeszkowej;
  • „Mitologia” - Jana Parandowskiego;
  • "Nie-Boska komedia" - Zygmunta Krasińskiego;
  • czasopismo "Auto Moto Serwis 2023".

Tytuł Czytelnika Miesiąca Listopada zdobył Karol Kutyna – uczeń kl. 5PTc, który w trzecim miesiącu nauki wypożyczył największą liczbę książek. Gratulacje!

Karol otrzymuje za swoją aktywność +50 punktów z zachowaniapamiątkowy dyplom oraz nagrodę książkową. Fotorelacja z uhonorowania zwycięzcy znajduje się w zakładce Aktualności.

Na miejscu II w rankingu najaktywniejszych czytelników listopada uplasowała się Wiktoria Jurasz - uczennica kl. 3Td, która otrzymuje +40 punktów z zachowania

Miejsce zaś III zajął Adrian Gozdecki także z kl. 3Td, zyskując tym samym +30 pkt z zachowania.

Ranking czytelnictwa według klas w miesiącu listopadzie przedstawia się następująco:

1 miejsce kl. 1Ta  – 53 wypożyczenia;

2 miejsce kl. 3Td  – 51 wypożyczeń;

3 miejsce kl. 3Tc  – 41 wypożyczeń.

oprac. M. Jachym - nauczyciel bibliotekarz