W miesiącu styczniu biblioteka szkolna udostępniła czytelnikom 221 pozycji ze swojego księgozbioru; 192 z nich wypożyczyli uczniowie, 23 – nauczyciele, 2 – bibliotekarz i 4 - inni pracownicy szkoły.

Najczęściej wypożyczanymi tytułami były:

• "Lalka" – Bolesława Prusa;
  • "Auto Moto Serwis" - czasopismo motoryzacyjne;
  • "Konrad Wallenrod" – Adama Mickiewicza;
  • "Ferdydurke" - Witolda Gombrowicza.

Tytuł Czytelnika Miesiąca Stycznia zdobył Bartosz Węgrzyn – uczeń kl. 5 PTc, który w piątym miesiącu nauki wypożyczył najwięcej książek. Gratulacje!

Bartosz otrzymuje +50 punktów z zachowaniapamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową. Fotorelacja z uhonorowania zwycięzcy znajduje się w zakładce Aktualności.

Na miejscu II w rankingu najaktywniejszych czytelników stycznia uplasował się Adrian Gozdecki - uczeń kl. 3 Td, który otrzymuje +40 punktów z zachowania

Miejsce zaś III zajął Mikołaj Salamon z kl. 4 Td, zyskując tym samym +30 pkt z zachowania.

Ranking czytelnictwa według klas w miesiącu styczniu przedstawia się następująco:

1 miejsce kl. 3 Td  – 30 wypożyczeń;

2 miejsce kl. 2 Tb  – 22 wypożyczenia;

3 miejsce kl. 4 Tc  – 21 wypożyczeń.

oprac. M. Jachym - nauczyciel bibliotekarz