W miesiącu lutym biblioteka szkolna udostępniła czytelnikom 206 pozycji ze swojego księgozbioru; 192 z nich wypożyczyli uczniowie, 10 – nauczyciele, 1 – bibliotekarz i 3 - inni pracownicy szkoły.

Najczęściej wypożyczanymi tytułami były:

• "Konrad Wallenrod" – Adama Mickiewicza;
  • "Lalka" - Bolesława Prusa;
  • "Dziady" - Adama Mickiewicza;
  • "Nic mnie nie złamie" - Davida Gogginsa.

Tytuł Czytelnika Miesiąca Lutego zdobył Volodymyr Pasichniak – uczeń kl. 1 Em, który w szóstym miesiącu nauki wypożyczył najwięcej książek. Gratulacje!

Volodymyr otrzymuje +50 punktów z zachowaniapamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową. Fotorelacja z uhonorowania zwycięzcy pojawi się wkrótce w zakładce Aktualności.

Na miejscu II w rankingu najaktywniejszych czytelników lutego uplasowała się Kinga Smalara - uczennica kl. 2 Te, która otrzymuje +40 punktów z zachowania

Miejsce zaś III zajęli ex aequo Jakub Wolak oraz Patryk Wołowiec z kl. 2 Td, zyskując tym samym +30 pkt z zachowania.

Ranking czytelnictwa według klas w miesiącu lutym przedstawia się następująco:

1 miejsce kl. 2 Td  – 42 wypożyczenia;

2 miejsce kl. 2 Te  – 31 wypożyczeń;

3 miejsce ex aequo kl. 1 Tc i 1 Td   – 16 wypożyczeń.

oprac. M. Jachym - nauczyciel bibliotekarz