Po raz kolejny zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie. W pierwszej kategorii, w której prace oddaje się w formie graficznego pliku komputerowego, mogą wziąć udział wyłącznie uczniowie klas 1 - 3 technikum informatycznego ZST w Jaśle. Natomiast w drugiej kategorii, w której oddaje się prace plastyczne (wykonane w różnych technikach), mogą wziąć udział wszyscy uczniowie ZST w Jaśle.

Szczegóły w niniejszym regulaminie. Prace należy złożyć w bibliotece szkolnej do 22.03.2019 do godz. 11.00. Na najlepszych czekają nagrody!

 

10 MARCA 2019

Kolejna edycja konkursu graficznego i plastycznego związanego z Dniem Bezpiecznego Internetu za nami. Tegoroczne hasło, które było inspiracją dla uczestników konkursu to: "Tworzymy kulturę szacunku w sieci". Najlepsze prace zostały nagrodzone kartami prezentowymi do sklepu Empik.

Wyniki konkursu graficznego (wszyscy klasa 1Tc):
1 miejsce - Klaudia Pruchnik (karta prezentowa 70zł)
2 miejsce - Marcelina Zając (karta prezentowa 50zł)
3 miejsce - Jakub Pham Quang (karta prezentowa 40zł)
Wyróżnienie - Łukasz Wilk (karta prezentowa 30zł)

Zwycięzcą konkursu plastycznego został Tomasz Osika z klasy 1Em (karta prezentowa 50zł).

Nagrody ufundowała biblioteka szkolna oraz Stowarzyszenie ZSTechnicznych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2018. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie. W pierwszej kategorii, w której prace oddaje się w formie graficznego pliku komputerowego, mogą wziąć udział wyłącznie uczniowie 1 klasy technikum informatycznego ZST w Jaśle. Natomiast w drugiej kategorii, w której oddaje się prace plastyczne (wykonane w różnych technikach), mogą wziąć udział wszyscy uczniowie ZST w Jaśle. Szczegóły w niniejszym regulaminie. Na najlepszych czekają nagrody!

Uwaga! Ze względu na okoliczności niezależne od organizatorów konkursu rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16 marca. Uczestników konkursu prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

 

15 LUTY 2018

W tegorocznej akcji promocji zasobów naszej biblioteki, wzięło udział 78 uczniów, którzy pożyczyli w sumie 392 książki i czasopisma. Mamy nadzieję, że choć w małym stopniu zostali oni zachęceni do sięgnięcia po słowo drukowane, nie tylko "wyświetlane" na ekranie telefonu lub komputera.

Informujemy jednocześnie, że Święty Mikołaj przygotowuje już następną akcję ...

 

6 LISTOPADA 2017

Zapraszamy wszystkich uczniów klas pierwszych, biorących udział w wycieczce integracyjnej do Magurskiego Parku Narodowego, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Do biblioteki szkolnej należy dostarczyć 1 zdjęcie z wyprawy, własnego autorstwa. Osoby, będące na zdjęciu muszą wyrazić na to zgodę. Zdjęcia w pliku dostarczamy osobiście lub pocztą na adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 27 października.

Na zwycięzców czekają nagrody w postaci dodatnich punktów z zachowania oraz darmowe talony na weki w sklepiku szkolnym.

 

7WRZEŚNIA 2017