Jak co roku, dla uczniów klas pierwszych, odbył się konkurs fotograficzny będący pokłosiem wizyty w Magurskim Parku Narodowym. Nagrody ufundowane przez bibliotekę szkolną, zwycięzcy i wyróżnieni mogli odebrać w sklepiku szkolnym.

I miejsce: Iwona Fryszkowska

wyróżnienie: Grzegorz Bochnia

wyróżnienie: Bogdan Piątek

 

 

15 LISTOPADA 2018

Z przyjemnością informujemy, że I miejsce w konkursie zdobył uczeń klasy 1Em, Mateusz Florek. Przyznano również dwa wyróżnienia: dla Oliwii Knapik z 1Tb i Dominika Kapanoskiego również z 1Tb. Gratulujemy!

 

 

Z przyjemnością informujemy, że najaktywniejszym czytelnikiem roku  szkolnego 2016/2017 został Hubert Halibożek z klasy 2Em. Dla niego biblioteka przygotowała nagrodę w postaci bonu na zakupy w "Księgarni u Jacka".

 

22 CZERWCA 2017

Miło nam poinformować o wynikach Konkursu Grafiki Komputerowej, związanego z Dniem Bezpiecznego Internetu 2017. Spośród 29 prac uczniów Jury wybrało trzy najlepsze, które zostały nagrodzone kartami prezentowymi (50, 40, 30 zł) do salonu Empik. Oto wyniki:

1 miejsce - Rafał Budziak

1 miejsce - Rafał Budziak

Nieniejszym informujemy, że nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego"Pierwszaki na start!".

Nagrody w postaci talonów na weki do sklepiku szkolnego otrzymali: Katarzyna Ślusarczyk 1Tc i Hubert Furman 1Ta. Smacznego!

 

6 PAŹDZIERNIKA 2016