Sebastian, Kinga, Kacper, Adrian, Mateusz i Miłosz to ubiegłoroczni Czytelnicy Miesiąca. W dziesięciomiesięcznej rywalizacji zwyciężył uczeń kl. 4GTc - Kacper Baran - Czytelnik Roku Szkolnego 2022/2023

Może tym razem i Ty dołączysz do najlepszej dziesiątki?...

Biblioteka ZST – tak, jak w ubiegłym roku - zaprasza uczniów do udziału w konkursie na najaktywniejszego Czytelnika Miesiąca i Czytelnika Roku. Chcemy w ten sposób zachęcić Was do regularnego kontaktu z książką oraz promować czytelnictwo i bogaty księgozbiór biblioteczny.

Po upływie każdego miesiąca podsumujemy Waszą aktywność (w zakładce "Czytelnictwo") i wskażemy ucznia z największą ilością wypożyczeń na koncie. Zostanie on  ogłoszony Czytelnikiem Miesiąca i otrzyma 50 dodatnich punktów z zachowania oraz nagrodę.

Spośród Czytelników Miesiąca wyłonimy w czerwcu Czytelnika Roku, czyli ucznia z największą liczbą wypożyczeń w ciągu 10 miesięcy. Odbierze on nagrodę z rąk Dyrektora Szkoły podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Zapraszamy do biblioteki smile.