W miesiącu grudniu biblioteka szkolna wypożyczyła czytelnikom 212 pozycji ze swojego księgozbioru; 208 z nich wypożyczyli uczniowie1 - nauczyciele1 - bibliotekarz i 2 – pracownicy obsługi i administracji.

Najczęściej wypożyczanymi tytułami były:

• „Antygona”–  Sofoklesa;
  • „Zdążyć przed Panem Bogiem”– Hanny Krall;
  • oraz czasopismo „Wiedza i życie”.

Tytuł Czytelnika Miesiąca Grudnia zdobyli ex aequo Adrian Gozdecki – uczeń kl. 2TD oraz Kacper Baran – uczeń kl. 4GTC, którzy w czwartym miesiącu nauki wypożyczyli największą liczbę książek. Gratulacje!

Adrian i Kacper otrzymują za swoją aktywność +50 punktów z zachowaniapamiątkowy dyplom oraz nagrodę. Fotorelacja z uhonorowania zwycięzców znajduje się w zakładce Aktualności.

Na miejscu II w rankingu najaktywniejszych czytelników grudnia uplasowali się ex aequo Marcin Marek - uczeń kl. 4GTA oraz Michał Chmura - uczeń kl. 4GTB, którzy otrzymują +40 punktów z zachowania

Miejsce zaś III zajęli ex aequo Anton Boichuk z kl. 1TB oraz Mateusz Łaski z kl. 1TE, zyskując tym samym +30 pkt. z zachowania.

Ranking czytelnictwa według klas w miesiącu grudniu przedstawia się następująco:

1 miejsce kl. 4PTC – 31 wypożyczeń;

2 miejsce kl. 1TE – 22 wypożyczenia;

3 miejsce kl. 1TF – 21 wypożyczeń.