W miesiącu lutym biblioteka szkolna wypożyczyła czytelnikom 222 pozycje ze swojego księgozbioru; 209 z nich wypożyczyli uczniowie8 - nauczyciele3 - bibliotekarz i 2 – inni (pracownik administracji oraz pracownik obsługi).

Najczęściej wypożyczanymi tytułami były:

• czasopismo „Elektronika dla Wszystkich";
  • „Dżuma" - Alberta Camusa;
  • „Zbrodnia i kara" - Fiodora Dostojewskiego;
  • „Dzieje Tristana i Izoldy" - Josepha Bédiera.

Tytuł Czytelnika Miesiąca Lutego zdobył Miłosz Bartuś – uczeń kl. 3TD, który w szóstym miesiącu nauki wypożyczył największą liczbę pozycji. Gratulacje!

Miłosz otrzymuje za swoją aktywność +50 punktów z zachowaniapamiątkowy dyplom oraz nagrodę. Fotorelacja z uhonorowania zwycięzcy znajduje się w zakładce Aktualności.

Na miejscu II w rankingu najaktywniejszych czytelników lutego uplasował się Adrian Gozdecki - uczeń kl. 2TD, który otrzymuje +40 punktów z zachowania.

Miejsce zaś III zajęli ex aequo Kacper Baran - uczeń kl. 4GTC oraz Kinga Smalara - uczennica kl. 1TE, zyskując tym samym +30 pkt z zachowania.

Ranking czytelnictwa według klas w miesiącu lutym przedstawia się następująco:

1 miejsce kl. 3TB - 29 wypożyczeń;

2 miejsce kl. 4GTA - 25 wypożyczeń;

3 miejsce kl. 4GTB - 22 wypożyczenia.