W miesiącu marcu biblioteka szkolna udostępniła czytelnikom 187 pozycji ze swoich zasobów; 166 z nich wypożyczyli uczniowie11 – nauczyciele, 3 – bibliotekarz i 7 - inni pracownicy szkoły.

Najczęściej wypożyczanymi tytułami były:

• "Dziady" - Adama Mickiewicza;
  • "Wybór opowiadań" - Tadeusza Borowskiego;
  • oraz czasopisma "Auto Moto Serwis" i "Elektronika dla Wszystkich".

Tytuł Czytelnika Miesiąca Marca zdobyli ex aequo Kinga Smalara - uczennica kl. 2 Te oraz Oskar Szeleszkiewicz – uczeń kl. 1 Tb, którzy w siódmym miesiącu nauki mieli największą liczbę wypożyczeń.

Zwycięzcy otrzymują +100 punktów z zachowaniapamiątkowy dyplom oraz bon podarunkowy na zakupy w Empiku. Fotorelacja z uhonorowania Kingi i Oskara znajduje się w zakładce Aktualności.

Na miejscu II w rankingu najaktywniejszych czytelników marca uplasował się Jakub Krajciewicz - uczeń kl. 5 PTd, który otrzymuje +50 punktów z zachowania

Miejsce zaś III zajął Tomasz Królikowski z kl. 2 Ta, zyskując tym samym +30 pkt z zachowania.

Serdecznie gratulujemy całej czwórce!

Ranking czytelnictwa według klas w miesiącu marcu przedstawia się następująco:

1 miejsce kl. 1 Tb  – 19 wypożyczeń;

2 miejsce kl. 4 Ta  – 18 wypożyczeń;

3 miejsce kl. 1 Ta  - 17 wypożyczeń.

oprac. M. Jachym - nauczyciel bibliotekarz